by_MaLi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
by_MaLi

aradıgız hersey...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Holosko'ya yol göründü

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Holosko'ya yol göründü Empty
MesajKonu: Holosko'ya yol göründü   Holosko'ya yol göründü EmptyC.tesi Ara. 22, 2007 6:10 pm

Maçtan alınmasına sinirlenip Giray Bulak'a küfretti...

Giray hoca, kulübeyi de tekmeleyen golcüsü için “Bu takımın yıldızıysan maç kazandıracaksın. Bir şey yapmıyorsan çıkarsın” dedi. Holosko’ya yol göründü.

Vestel Manisa maçına Bobo golleri, Holosko da disiplinsiz davranışlarıyla damga vurdu. Beşiktaş’ın gündeminde bulunan ancak yüksek maliyeti nedeniyle transferi dondurulan Slovak golcünün 57. dakikada oyundan alınması olayları da beraberinde getirdi. Bu karara sinirlenen Holosko, kulübeye giderken hocası Giray Bulak’a sinirlenerek ’F... you’dedi. Kulübeyi de tekmeleyen Slovak oyuncunun yanına gelen Bulak Holosko’ya kızdı. Arkadaşlarının sakinleştirmeye çalıştığı golcü oyuncu daha sonra soyunma odasına gitti. Bulak ise olayla ilgili çok çarpıcı ifadeler kullandı ve Holosko’nun biletinin kesildiğini ima eder gibiydi. İşte Bulak’ın sözleri:

‘BANA BUNLARI YAPAMAZSIN’

“Biz böyle antrenörlük yaparız, dik antrenörlük yaparız. Oyuncunun tahakkümü altına girmeyiz, oyuncular biçim tahakkümümüze girer. Yabancı oyuncu gelecek bizim istediğimiz gibi oynayacak. Holosko’yu Ali Tandoğan’ın önüne koymuştum ama o orayı boş bıraktı. Oyunda herhangi bir şey yapmıyorsan çıkacaksın. Kulübeyi tekmelemeyeceksin, tekmelersen karşında beni bulursun. Holosko hakkındaki transfer haberlerini biliyorsunuz. İngiltere’de böyle teklif yapan kulüpler ceza alıyor. Ama bizde ne oluyor? Oyuncu böyle etkileniyor. Ayrıca taraftar da oynamayan, golü yediren oyuncuya sahip çıkıyor, ama takıma sahip çıkmıyor. Holosko çıktı 20 dakika tek kale oynadık, daha iyi oynadık. Ben Holosko’nun yanına kulübeyi teklemediği için gittim. O da ’kusura bakma’ dedi. Benim oyuncum bunu yapamaz. Bu takımın yıldızıysan maç kazandırmalısın.”

‘CEZASINI ÇEKECEK’

İki Avrupa kulübünün izlemeye geldiği Holosko oyundan alınmasına sinirlenip Giray Bulak’la tartıştı. Öğrencisini soyunma odasına gönderen Bulak “Cezasını çekecek” dedi.
http://xxxx.yetkinforum.net

Holosko'ya yol göründü
1 sayfadaki 1 sayfası