by_MaLi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
by_MaLi

aradıgız hersey...

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'En büyük Beşiktaş'

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

'En büyük Beşiktaş' Empty
MesajKonu: 'En büyük Beşiktaş'   'En büyük Beşiktaş' EmptyC.tesi Ara. 29, 2007 11:54 pm

Beşiktaş'ın, V. Manisaspor'dan transfer ettiği Slovak futbolcu Filip Holosko bugün öğleden sonra İstanbul'a geldi.

Menajeriyle beraber Antalya'daki V. Manisaspor kampından ayrılarak ****** Havalimanı'na gelen Holosko basın mensupların sorularını yanıtlarken Türkçe olarak, Beşiktaş geldiğinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Golcü futbolcu, "Herkese teşekkür ediyorum. Ertuğrul Sağlam, Sinan Engin ve başkan Yıldırım Demirören'e beni transfer ettikleri için teşekkürlerimi iletiyorum. Hedefim Beşiktaş'la şampiyonluğu yakalamak. Şampiyonlar Ligi'nden elendik ama Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Holosko'nun menajeri bu transferde Beşiktaş'ın yapmış olduğu maddi federakarlıklara değindi ve Holosko'nun kareyerinde önemli bir sayfa açtığını ifade ederek, "Bu transferin gerçekleşmesinde maddi olanaklarını zorlayan siyah beyazlı kulübün yetkililerine teşekkür ediyoruz. Holosko kariyerinde önemli bir sayfa açtı. Beşiktaş'ın başarısı için elinden geleni yapacak. Ayrıca siyah beyazlı taraftarlar da Holosko'nun Beşiktaş'ı tercih etmesinde önemli bir etken oldu. Bazı teklifr daha vardı ama O Beşiktaş'ı tercih etti" diye konştu.

Slovak futbolcu son olarak basın mensupları aracılığıyla taraftarlara ve camiaya mesaj yolladı. Holosko Türkçe "Şampiyon Kartal, en büyük Kartal" diyerek sözlerini tamamladı.

Holosko havalimanından Nevzat Demir Tesisleri'ne hareket etti. Genç futbolcunun önümüzdeki günlerde yapılacak sağlık kontrolünün ardından resmi sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.
http://xxxx.yetkinforum.net

'En büyük Beşiktaş'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-